Nejlepší tablet 2020 – vybrali jsme nejlepší tablety

158
Nejlepší tablet 2020

Pokud právě hledáte nejlepší tablet, který si můžete koupit buď pro sebe nebo jako dárek pro kohokoliv, pokryli jsme vás. Já osobně jsem do tohoto seznamu zařadil ty nejlepší tablety, které momentálně můžete koupit. Těmito kousky uděláte každému radost. Nejen sobě, ale i jiným. Věřím tedy, že si vyberete správně ten nejlepší tablet.

Nejlepší tablety výběr

iPad Pro 11 – nejlepší tablet

Ipad Pro 11 - nejlepší tablet

Sice drahý, ale opravdu nejlepší tablet, který momentálně lze koupit. Nejsem nějaký fanda zařízení od Applu, ale po mnoha zkušenostech zkrátka vím, že tablety dělají nejlepší. Vzhledem k příslušenstvím, které k tomu je, se dá tento tablet považovat zároveň za plnohodnotný pracovní nástroj.

Díky tomu, jaký výkon iPad Pro nabízí, se dá využít na mnohé. Hodí se tak například i na upravování fotek v Ligthroomu, vytváření prezentací nebo hraní her. U her je samozřejmě to omezení, že si zahrajete pouze tituly, které jsou na AppStore, ale těch je rozhodně hodně. Například nyní mezi to přibyde kvalitní hra LoL: Wild Rift. Bohužel Fortnite si na iPadu již nezahrajete. Ovšem jako herní tablet, popřípadě pracovní tento rozhodně doporučuji.

iPad Air 4

iPad Air 4

IPad Air 4 je výborný tablet. Je určen pro všechny, kteří by si rádi dopřáli iPad Pro model, ovšem nemají na to takové finance, popřípaděne nechtějí investovat takové peníze pouze do tabletu. Tohle je v podstatě levnější model. Má ale i tak nádherný design a špičkový výkon.

Tento iPad má A14 procesor, takže ten nejnovější a nejvýkonější od Applu. Stejně tak jako Pro verze obsahuje podporu na chytrou klávesnici a Apple Pencil, takže se to dá dokonce brát jako taková náhrada za notebook, jelikož výkonem i možnostmi by mnohé notebooky překonal. Rozhodně doporučuji pro všechny, kteří nevědí, co koupit.

Samsung Galaxy Tab S7 Plus

Samsung Galaxy Tab S7 Plus

První android tablet v našem seznamu je asi ten nejlepší tablet, co kdy Samsung udělal. A dal by se brát jako přímý konkurent pro iPad Pro, o kterém jste četli v tomto seznamu výše. V jedné kategorii by se dal brát určitě jako jasný vítěz a to je displej. Tento Samsung tablet má 12.4 palcový Super AMOLED displej s rozlišením 2800×1752 a má 120Hz obnovovací frekvenci. A to se Applu vytýká již dlouho, že prozatím u žádného zařízení nenabízí vyšší Hz.

Uvnitř najdeme Qualcomm Snapdragon 865 Plus procesor. Ten se dá nyní brát jako nejvýkonnější, co se vůbec uvnitř android zařízení dá získat. Tablet má také velmi prémiové zpracování, je z dobrých materiálů a je pouze 5.7mm tlustý. Pokud navíc na zařízení chcete rychlý internet, máte ho mít. Jedna z verzí tohoto tabletu totiž podporuje také 5G připojení. U této verze navíc zdarma získáte Samsung S Pen stylus. Android sice na tabletech není tak dobrý jako iPadOS, ale pokud zkrátka nechcete zařízení od Applu, je toto dobrá varianta.

iPad Mini (2019)

iPad Mini

Apple sice nemá žádné ohebné zařízení, ale pokud by měl, tak rozevřený by vypadal asi jako iPad Mini. Tenhle tablet se již dlouho nezměnil a ani to není potřeba. Je zkrátka určen pro lidi, kteří mají rádi klasiku a menší velikost tabletu. Zkrátka stačí tablet vytáhnout na dlouhé chvíle, udělat, co potřebujete a zase hodit zpátky do tašky. Na to je i určen.

Musím tedy ale říci, že se jedná už o více zastaralý design. Ty ošklivé rámečky kolem displeje by opravdu neměly být u tabletu, který byl vydán v roce 2019. Na druhou stranu tento tablet má docela zajímavou cenu na to, jaký výkon nabízí. Pokud hledáte jiný malý tablet, pravděpodobně už nemusíte. Mezi 8 palcovými je tohle jasná volba.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite

Samsung Tab Lite

Tenhle tablet je levnější verze Galaxy Tab S6. Místo toho, aby se jednalo o menší variantu zmíněného tabletu, spíše pouze ztrácí některé dobré specifikace, aby byla cena nižší. Samsung zkrátka nedal do tohoto tabletu ten nejnovější výkonný procesor a nebo nejlepší kamery, co má. Je ale mnohem levnější než jiné kousky v tomto seznamu.

Pokud si jste jistí, že chcete Android tablet a nechcete investovat příliš financí, je to jedna z vašich variant. Samozřejmě se můžete podívat i po jiných značkách. Ovšem sám vám v oblasti tabletů doporučím spíše produkty od Applu, jelikož jejich systém iPadOS je přímo na tablety vytvořen.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments