Vyplatí se Apple One? Co to je a proč to mít?

115
Apple One vyplatí se

Apple One je speciální nová kombinace služeb představená od Applu. V rámci určitých balíčků kombinuje více služeb dohromady. V tomto článku vám podáme informace, zda se Apple One vyplatí mít a zaplatit si ho. Zároveň si přesně popíšeme dané tarify a služby. Je to již nějakou dobu, co to vyšlo. Proto si můžeme přesněji rozebrat, jaké s tím mám já osobně zkušenosti.

Co to je Apple One?

Apple One je balíček kombinující služby jako Apple Music, Apple TV Plus a Apple Arcade do jednoho předplatného. Dnes je již k dispozici a můžete ho využít. Najdete ho v Appstore na iOS a tam si ho lze předplatit. Apple Arcade je služba s hrami na telefon.

Po spuštění této služby jsou k dispozici tři různé varianty předplatného a to od ceny 15 dolarů až po cenu 30 dolarů měsíčně. Se základním tarifem získáte Apple Music, Apple TV Plus, Apple Arcade a 50GB na iCloud. Za 20 dolarů získáte navíc rodinný tarif na Apple Music a na iCloud budete mít 200GB. Při zaplacení nejvyššího předplatného za 30 dolarů získáte navíc 2TB iCloud, Apple News Plus a navíc připravovanou službu Apple Fitness Plus.

Apple Fitness Plus

I přesto, že Apple Fitness Plus nemusí být prozatím dostupné, tak až bude, jeho cena se vyšplhá na 10 dolarů měsíčně. Což je celkem vysoká cena. Bude se ale jednat o zajímavou službu, kterou prozatím Apple ve svém portfoliu neměl.

Vyplatí se to?

Pokud srovnáme a sečteme každou službu zvlášť, pak nám základní tarif ušetří 6 dolarů měsíčně. Co se týče rodinného tarifu, ten nám ušetří 8 dolarů měsíčně. Ten nejvyšší tarif ušetří 25 dolarů měsíčně. To ale musíme brát samozřejmě tak, že bychom si předpláceli všechny služby i přesto, že je možné, že bychom je nevyužili.

Zde tedy musíme také zvážit, zda opravdu chceme využívat všechny služby, které v daném předplatném jsou. Upřímně není totiž moc lidí, kteří by si s chutí předplatili například Apple Arcade nebo Apple TV, jelikož nemají prozatím tolik rozšířený obsah. Když už, tak by se nám líbila pravděpodobně pouze jedna služba z těch, které v předplatném jsou. Je tedy na vás, zda se vám do toho zachce.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments