Jak koupit TikTok followers? Vyplatí se to?

40
jak koupit tiktok followers náhled

TikTok momentálně nejen, že nárůstá na popularitě. Vypadá to totiž, že přerostl veškeré ostatní sociální sítě a mezi mladými ho nyní využívá každý. Proto více a více lidí řeší, jak koupit TikTok followers a zda se takový nákup může vyplatit. My to zjistili.

TikTok Followers se můžou vyplatit

Narozdíl od nákupu followers na Instagramu je to s TikTokem úplně jiné. TikTok followers se totiž vyplatí mnohem více. Jde o to, že vy jako uživatel si nemůžete rozkliknout sledující ostatních. To znamená, že nemůžete vědět, jaké sledující někdo má. Vidíte zkrátka jen číslo. A toto číslo na TikToku hraje roli.

TikTok vám totiž po dosažení 1000 followers odemkne možnost zapnout live stream a nebo dát odkaz k vašemu TikTok profilu. Toto jsou opravdu hodnotné funkce, po kterých mnoho uživatelů touží. A není divu. Live streamy totiž mohou nějaké ty koruny vydělávat a díky tomu se vám může opravdu nákup followers vrátit.

Samozřejmě je ale někdy dobré vzít v potaz, že TikTok followers, které zakoupíte, by vám postupem času mohli dát unfollow. Proto je dobré vybrat služby, které garantují, že vám sledující doplní a nebo že nebudou ubývat. Na to jsme se taky zaměřili.

tiktok followers koupit

Jak koupit TikTok Followers?

Samozřejmě to jde na více stránkách, ale ne všude je to opravdu jednoduché. Vyzkoušeli jsme jich proto více a jako favorita rozhodně vybrali RychleLajky.cz. Důvod je zcela jednoduchý. Jak jsme si říkali, je pro nás důležité, aby nám poté followers neubývali.

A to vše tento obchod splňuje. Sami jsme to vyzkoušeli – opravdu nám žádní followers neubyli. Další nespornou výhodou je to, že objednávka je opravdu jednoduchá. Jen zadáte email a TikTok přezdívku. Automaticky vám to načte váš TikTok profil a vy jen zaplatíte. Nic jiného nemusíte řešit.

TikTok Followers nám dorazili do 2 minut od objednání. Což je opravdu skvělé. V jiných obchodech po vás buď chtějí složité registrace nebo mnoho osobních údajů. A navrh toho čekáte třeba několik hodin, než vám followers dorazí.

Na závěr

Teď jsme si jasně shrnuli, co nákup TikTok Followers obnáší a na co je potřeba dát si pozor. Ve finále to vychází tak, že v některých situací se takový nákup opravdu může vyplatit a je to trochu jiné, než u Instagramu. Je již na vás, jak se rozhodnete. Jsou i lidé, kteří si něčím takovým sami pro sebe udělají radost.

Je to zkrátka na každém, zda pro něj má taková kontroverzní věc smysl. Za nás snad jen řekneme, že obchody, které toto nabízí, jsou opravdové a nemusíte se bát žádných podvodů.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments