League of Legends MMORPG potvrzeno! Veškeré info zde.

113
League of Legends MMORPG

Vývojář League of Legends Riot Games pracuje na masivně multiplayerové online hře (MMORPG) ve světě Runeterra. Ve čtvrtek o tom tweetoval viceprezident jednoho odvětví v Riotu. Je to tedy nyní oficiálně potvrzeno League of Legends MMORPG přichází. Nám nezbývá nic jiného, než se opravdu těšit.

“Moje poslední práce ve společnosti Riot byla pomáhat rozvíjet svět LoL, který budeme potřebovat!” řekl Rioťák. “Mým novým úkolem je nastartovat velkou (někteří by mohli říci masivní) hru, kterou od nás žádají mnozí z vás a mnozí Rioťáci.” Pokud úmyslné použití slova „masivní“ v tomto citátu nestačilo, později v jiném tweetu potvrdil, že jde o MMORPG.

Nové MMO není zcela překvapivé, protože Riot již v poslední době pracuje na rozšíření League světa do dalších her a médií. Riot vydal karetní hru s tématem Ligy a auto-battlera. V roce 2021 společnost plánuje spustit mobilní a konzolovou verzi hlavní hry League of Legends: Wild Rift. Také spinoffovou hru pro jednoho hráče, tahové RPG pro konzoly a PC. Animovaná série, Arcane, je také naplánována na rok 2021 a existují dvě deskové hry League of Legends, které dále rozšiřují tradici. Zdá se, že Riot následuje stejný vzorec jako Marvel Cinematic Universe. Ve skutečnosti studio dokonce spolupracovalo s komiksy Marvel for League.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments