Nejlepší aplikace na kolo pro cyklisty ZDARMA

1140
nejlepší aplikace na kolo pro cyklisty

Je doba, během které není zvláštní, když byste chtěli začít jezdit na kole. Pokud hledáte ty nejlepší aplikace na kolo a to ideálně zdarma, pak jsme pro vás zpracovali zajímavý seznam. Sami jsme si aplikace ozkoušeli a víme, které jsou opravdu nejlepší a nejpoužitelnější. Dalo by se říci, že aplikace na kolo doslova změnily svět cyklistů a proto je dobré mít tu správnou aplikaci.

Nejlepší aplikace na kolo:

  • Strava
  • Endomondo (ukončeno)
  • Cyclers
  • Relive

Pojďme si společně popsat a zrecenzovat jednotlivé aplikace, abyste lépe věděli, kterou vybrat a stáhnout.

Strava

Strava - aplikace na kolo jako fík

Strava se dá bez problémů zařadit mezi nejlepší aplikace na kolo. Je zcela zdarma a díky ní můžete trackovat svůj výkon při jízdě na kole. Strava vám poskytne statistiky jako například vzdálenost nebo rychlost. Ty jdou dobře využít ke sledování vašeho progresu a nastavování cílů.

Strava má také sociální aspekty a díky ní dokážete soutěžit a spojit se se svými přáteli. Můžete se také utkat v měsíčních soutěžích a sledovat svůj výkon v tabulce. Pokud již nevíte, kde jezdit, tato aplikace na kolo má také databázi zajímavých tras. Trasu si lze bez problémů nahrát do aplikace s navigací a nikdy se tak neztratíte.

Stáhnout na Play Store | AppStore

Endomondo (ukončeno)

Tato aplikace není pohou aplikací na kolo. Dokáže trackovat a ukládat jakékoliv vaše aktivity. Je ale nadesignovaná především na to, aby se stala vaším osobním trenérem. Právě proto obsahuje speciální funkce, které vás motivují během vašeho výkonu. Zároveň vás aplikace stále informuje ohledně toho, jak se vám daří plnit vaše vytyčené cíle.

Endomondo využijete jak na kolo, tak na běhání a na dalších 40 sportovních aktivit.

Cyclers – nejlepší navigace na kolo

nejlepší aplikace na kolo - cyclers

Tato aplikace na kolo vám poslouží především jako ideální navigace a cyklomapa. Vývojáři slibují, že vám přesně poradí, kudy na kole jezdit a jakým trasám se naopak na kole vyhnout. Není problém se tedy nechat upozornit na různá nebezpečná místa na trase. Zároveň lze trasu plánovat s několika různými body zastávek.

Určitě doporučujeme vyzkoušet, zaujme vás svým zpracováním i precizností.

Stáhnout na Play Store | AppStore

Relive

Toto není jentak kdejaká aplikace na kolo. Pokud si rádi zaznamenáváte vaše trasy a výlety, které jste buď ujeli na kole nebo klidně ušli pěšky, díky aplikaci Relive si můžete vytvořit speciální 3D video příběhy. V Relive tak lze zkombinovat záznam trasy s vlastními video a fotografiemi a mohou tak vzniknou velmi zajímavá památková videa.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments