Mobile Legends: Nejlepší postavy a jak je hrát

1911
Mobile Legends nejlepší postavy

Hrajete Mobile Legends, ale stále se pořádně nevyznáte v postavách a nevíte, jaké jsou ty nejlepší postavy, které hrát? V tomto článku vám rádi poradíme. Dáme vám ale jedno doporučení. Momentálně v prosinci 2020 vychází LoL: Wild Rift, což je úžasná MOBA hra od Riot Games, která vyvíjí také League of Legends na PC.

Mobile Legends je MOBA hra na motivy League of Legends, která je opravdu velmi oblíbená a hraná na mobilních zařízeních. Co se týče celkové hratelnosti, ta je v pořádku, ale stále se nedokážu ubránit pocitu, že jde o špatnou kopii League of Legends. Pojďme se ale podívat na Mobile Legends nejlepší postavy.

Mobile Legends nejlepší postavy:

Miya

Miya

Prvním doporučením pro postavu, kterou v Mobile Legends hrát jako začátečník je Miya. Tato postava je Marksman a v její pasivní schopnosti je rychlost útoku. Má zajímavé a celkem jednoduché schopnosti a proto jsme ji zařadili do tohoto seznamu.

Layla

Layla v Mobile Legends

Tuhle postavu pravděpodobně znáte, protože ji hraje téměř každý mezi nováčky. Lidé ji hrajou na midu, botu i topu, v podstatě kdekoliv. Jde o marksmana, který na začátku není příliš silný, ale když nabere itemy, je nezastavitelný. Má obrovský range svých útoků a je celkem jednoduchý. Má zábavné schopnosti.

Saber

Saber

Třetím doporučeným hrdinou ode mě je Saber, který je velmi jednoduchý k hraní. Tuto postavu hrajete jako Assassina a vaší úlohou je v podstatě dávat instakilly. Postava je trochu jiný styl, než předchozí dvě, ale myslím si, že vás bude bavit a je dostatečně silná na to, abyste s ní dokázali potahat hry.

Tigreal

Tigreal

Čtvrtým hrdinou v mém doporučení je Tigreal. Určitě patří mezi Mobile Legends nejlepší postavy, jelikož je velmi jednoduchý a extrémně silný. Svou rolí je tank. O to je jednodušší, jelikož vaše chyby vás pravděpodobně nebudou nic stát a dokážete jednoduše utéct a přežít. Je opravdu nesmrtelný.

Mobile Legends nevýhody

Upřímně, mé doporučení je nyní počkat si na LoL: Wild Rift. Každopádně chápu vás, pokud se chcete naučit mechaniky ovládání MOBA her, tak to může být ideální vyzkoušet i tuto hru. V Mobile Legends jsou ale runy, které je složité ze začátku získat a proto proti vám budou mít hráči, co to hrají déle, značnou výhodu. Budou zkrátka začínat s lepšími staty na své postavě.

Další nevýhodou je to, že skiny ve hře aktuálně přidávají malou výhodu, nejde tedy už jen o visuální změnu. Každý skin vám totiž přidá do začátku hry nějaký stat, ať už to je vyšší útok nebo například více životů. Což je každopádně nevítané.

Hru Mobile Legends momentálně stáhnete jak na iOS, tak na Android a pokud máte dlouhé chvíle a opravdu nevíte co dělat, můžete si ji vyzkoušet. Při vašich začátcích to nebudete mít příliš těžké, jelikož v nižších divizích není moc hráčů, co by hru nějakým způsobem umělo. Budete tak ze začátku docela vyhrávat.

Drahé postavy

Možnou nevýhodou je to, že postavy jsou docela drahé. Než si našetříte na nějakou postavu, zabere vám to opravdu dlouho. Co se týče konkurence Wild Rift, tam tento problém není. Již během prvních levelů dostanete plno postav zdarma. A za plnění tutoriálů, akademie a dalších úkolů dostanete další postavy zdarma.

I přesto se ve hře ale dostatečně rotují postavy zdarma a tak se příliš nudit nebudete. Problémem je ale to, že si na nějakou postavu zvyknete během toho, co ji budete hrát zdarma a pak zjistíte, že abyste si na ni vydělali, musíte odehrát tak 200 her. Což je opravdu nemalé číslo. Mezitím budete muset hrát s jinými postavami a tak vás tamta spíše přestane bavit.

Každopádně bez problému stahujte Mobile Legends na váš telefon. Popřípadě můžete vyzkoušet Arena of Valor, která je také dobrá varianta MOBA hry na telefon.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments