Fantastická zvířata 3: budou se natáčet i během koronaviru

304
Fantastická zvířata 3
Fantastická zvířata 3

Fantastická zvířata 3 již natáčení začali 18. března a to i přes koronavirus. Momentálně se ví o filmu velmi málo, ale to co víme je, že se bude natáčet v Brazílii v Rio de Janeiro. Film bude jedenáctým příběhem ve filmové sérii Harryho Pottera a třetím v sérii Fantastických zvířat. Vydání se konkrétně plánuje na 12. listopadu 2021.

Fantastická zvířata 3 jsou o dobrodružství Mloka Scamandera,  společně s řadou zvláštních magických tvorů, které se rozhodl chránit. Tyto filmy jsou prequelem série knih Harryho Pottera. Kompletně první díl této série má název Fantastická zvířata a kde je najít. Tento díl byl zasazen do prostředí v roce 1920 v New Yorku a druhý díl této série je zasazen do Evropy.

Ve filmech si svou roli vystřihli známé jména jako Johnny Depp, Katherine Waterston, Jude Law, Ezra Miller alebo Dan Fogler. David Yates, ten v prvních dvou snímcích působil jako režisér a nebude tomu jinak i pro díl třetí.

Produkce filmu Fantastická zvířata 3 již začala

Právě v této době začíná produkce další kapitoly série příběhu o Fantastických zvířatech. Oficiálně o tom přišla zpráva od reportéra filmu Variety, který zveřejnil příspěvek na svém osobním Twitter účtu. Dle jeho zdrojů dal Warner Bros projektu Fantastická zvířata 3 zelenou. Autorka knih série Harry Pottera, JK Rowling společně se Stevem Klovesem sepíše scénář pro Fantastická zvířata 3.

Twitter Fantastická zvířata 3
Zdroj: twitter.com

I přesto, že byla u mnoha věcí pozastavena produkce filmů a seriálů kvůli koronavirové pandemii, Warner Bros stále pokračuje s natáčením tak, jak se plánovalo. I přesto je to ale momentálně tak, že se věci velmi mění každým dnem podle toho, jak se virus dále šíří. Každopádně je možné, že pozastavení natáčení by mohlo způsobit velkou finanční i logistickou zátěž.

Film má na světě mnoho fanoušků, kteří se na něj nedočkavě těší a je tak jen na nich, jak se jim povede, zda splní očekávání fanoušků a zda si u nich opět udělá perfektní jméno. Mezitím, co čekáme na tento film, se u nás v redakci koukáme na jiné zajímavé filmy a seriály.

Například Marvel filmy nabízejí opravdu zajímavou podívanou na dlouhé hodiny. Ty vás mohou zabavit opravdu na dlouhou dobu během karantény, která v dnešních dnech je. Dávejte na sebe pozor.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments