Warner Bros vydá všechny své nové filmy roku 2021 také na HBO Max

195
hbo max logo cz

WarnerMedia nyní tlačí ještě mnohem více na streamovací služby. Tak všechny své nové filmy, které v roce 2021 vydají, budou vydány zároveň i na HBO Max. Je vidět, že v tom pravděpodobně vidí velkou budoucnost.

Jsou zde každopádně velké omezení, co se týče tohoto business modelu. Filmy budou streamovány na HBO Max pouze jeden měsíc, poté na platformě nebudou delší dobu dostupné. Filmy samozřejmě budou vysílány zároveň i v kinech úplně ve stejný čas. Tento plán je v podstatě roční experiment, kdy chce filmová společnost zjistit, zda to jde provozovat i takto.

Samozřejmě jsou oblasti, kde není HBO Max dostupné. Tam bude jediná možnost jít do kina. Na žádných jiných platformách totiž nebudou filmy streamovány.

Detaily filmů

Všechny tituly, které budou v roce 2021 vycházet na HBO Max, budou samozřejmě v plné kvalitě. Dle dostupných informací budou všechny filmy ve 4K a budou mít dostupné HDR. Dle vyjádření Warner Bros jsou tyto kroky potřebné právě v této doby, kdy je důležité být kreativní a experimentovat v dalších krocích. Jedná se totiž o situaci, která je poměrně nová a lidstvo ji jako takovou nezná.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments