Avengers díly a jak jdou po sobě (2020)

11797
Avengers díly jak jdou po sobě
Avengers 2012

Pokud jste si řekli, že se s radostí podíváte na všechny Avengers díly, ale teď vlastně ani nevíte, jak jdou po sobě a v jakém pořadí je sledovat. Pak je tento článek napsaný přímo pro vás. V tomto článku naleznete kompletní seznam Avengers dílů a to, jak jdou po sobě. Seznam je na konci článku.

Pokud vás zajímá pořadí všech Marvel filmů, pak pro to máme ještě další článek. Tento článek pojednává pouze o Avengers dílech.

1. Avengers (2012)

Avengers 2012
Avengers 2012

Prvním je díl, který nenese žádný další přívlastek. Byl vydán roku 2012 a započal tak celou, velmi známou sérii filmů, která si po celém světě našla miliony fanoušků. V prvním dílu Loki během putování vesmírem najde spojence, kteří mu mají pomoci pomstít se. Udělají spolu domluvu, která je výhodná oběma stranám. Loki potřebuje pomoci ukrást kostku Tesseract. Mimozemšťani mu na oplatu pomohou zničit planetu zemi, kterou má velmi rád jeho bratr Thor, kterého nenávidí.

Kostka je ale velmi mocná a během cesty, aby ji Loki získal, pozabíjí vše, co mu přijde do cesty. Vzhledem k blížícímu nebezpečí planety Země je rozhodnuto obnovit program Avengers, který dá dohromady ty nejsilnější jedince ze Země. Na ČSFD má hodnocení 83%, což je skvělé.

2. Avengers: Age of Ultron

Age of Ultron
Avengers: Age of Ultron

Druhým v pořadí mezi Avengers díly je díl z roku 2015. Marvel Studios zde opět válí a tento díl je pokračováním toho největšího superhrdinského filmu, který byl natočen. Tony Stark se zde pokusí oživit program, aby mohl být celosvětový mír udržen, ovšem neskončí to tak, jak čekal. A tak všichni hrdinové se setkají tváří v tvář obrovskému nebezpečí. Povstane Ultron, který je plný zlých plánů a tomu musí Avengers zabránit.

S hodnocením nižším než předchozí díl se i tak tento film setkal s obrovským úspěchem. To ale veškeré Avengers díly. Sledujte tento film opravdu až po prvním z roku 2012.

3. Avengers: Infinity War

Infinity War
Avengers: Infinity War

Třetím v pořadí je díl Infinity War. Zde se nám objeví hrdinové z desetileté cesty filmovým světem od studia Marvel. Tenhle díl zkrátka zhmotňuje tu nejšílenější a nejkrvavější válku, která se v tomto světě kdy udála. Superhrdinové z Avengers a veškeří jejich spojenci zde musí riskovat úplně vše, jen aby porazili Thanose, který se snaží zničit celý vesmír.

Na ČSFD tento díl dosahuje nejvyššího hodnocení ze všech ostatních Avengers dílů. Určitě vás bude bavit. Avengers díly obvykle dosahují dlouhých časů, každý jeden má 2-3 hodiny.

4. Avengers: Endgame

Avengers díly: Endgame
Avengers: Endgame

Poslední a opravdu závěrečný díl ze série Avengers, kde se rozuzlí plno věcí. Vzhledem k tomu, co se dělo v minulém dílu Avengers, je již téměř polovina vesmíru zničena a celý tým Avengers je velmi oslaben. To jim ale nemůže zabránit v tom, aby sebrali své poslední síly a vrátili úder.

Závěrečný díl je skvělým trhákem na celý večer, který si dle recenzentů na ČSFD opravdu užijete. Toto je poslední film z tohoto seznamu.

Avengers díly jak jdou po sobě:

  1. Avengers (2012)
  2. Avengers: Age of Ultron (2015)
  3. Avengers: Infinity War (2018)
  4. Avengers: Endgame (2019)

Silně vám ale doporučujeme jednu věc. Rozhodně si nenechte ujít ani jiné Marvel filmy, jelikož na sebe úzce navazují a mohlo by vám tak uniknout mnoho spojitostí. Avengers je vždy složená akce, která pospojuje ostatní Marvel filmy a dá tak fanouškům to, co chtějí.

 

 

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments