Nejlepší aplikace na cvičení zdarma (iOS i Android)

172
nejlepší aplikace na cvičení zdarma

Chápeme vás, pokud hledáte ty nejlepší aplikace na cvičení zdarma. Karanténa, zavřené posilovny a ošklivé počasí udělá své. Pokud vám přijde, že jste už přišli o veškerou fyzičku, ale nevíte, co dělat, hledáte správně. I já sám jsem uvažoval, co se svou fyzičkou budu dělat, když nyní 80% svého času sedím u PC a pracuji a ve volném čase jdu na procházku se psem a nebo si zapnu PC hru.

Běhat se mi opravdu nechtělo, když teď každý den mrholí a není hezky. Tak jsem zkusil najít a otestovat ty nejlepší aplikace na cvičení a opravdu se to vyplatilo. Má dřívější skepce, že to nebude příliš účinné, se nepotvrdila. Aplikace na cvičení vám mohou během několika desítek minut zprostředkovat skvělý fitness trénink na doma bez jakéhokoliv náčiní. Pojďme se tedy podívat na to, co jsem pro vás našel.

Fitify – nejlepší aplikace na cvičení zdarma

Fitify

Fitness aplikace od českých vývojářů, která má miliony instalací. V základní variantě je aplikace zdarma, přičemž než se dostanete do větší fáze cvičení, tak vám bohatě postačí. Tréninky jsou propracované, inteligetní a jako celek dávají smysl. Je kompletně v češtině a díky své jednoduchosti ji ihned pochopíte.

Dalo by se říci, že ve svém segmentu je možná nejvíce přehledná a proto se stává tak oblíbenou. Na začátku si v aplikaci nastavíte své preference a dle toho jsou vám nabídnuty tréninky. Pokud budete mít zájem o plnou verzi aplikaci, stojí pouhých 189 Kč měsíčně, což je stále méně, než za fitko. 🙂 Stahujte na Play Store i Appstore.

Seven – 7 minute workout

Seven - 7 minut workout aplikace na cvičení

Velmi jednoduchá fitness aplikace, která vám na každý den připraví 7 minutové cvičení. Pokud hledáte aplikaci, pomocí které se budete každý den alespoň trochu hýbat, ale nejde vám příliš o cvičení, pak je to pro vás. Tahle aplikace na cvičení vás po ránu rozhýbe a zabere vám to opravdu jen pár minut.

V aplikaci je samozřejmě více kategorií na různé části těla, které byste rádi posilovali. Cvičení je bez nástrojů, můžete si tak aplikaci stáhnout klidně ihned a těch 7 minut si odcvičit již teď. Ve finále jsem ale zjistil, že mi tato aplikace nenabízí to, co potřebuji. Je možné, že vám ale bude vyhovovat a do tohoto seznamu mezi nejlepší aplikace na cvičení určitě patří. Tato aplikace nenabízí český jazyk. Stahujte tuto aplikaci zdarma.

8fit

8fit - cvičení zdarma

8fit aplikace přináší spojení workoutu a zároveň plánování jídelníčku. Aplikace vám automaticky vytvoří osobní plán jak na stravování, tak na cvičení a to podle toho, jakých výsledků chcete docílit. Pokud máte rádi, když vás aplikace vede doslova za ručičku, dává vám neustále rady, připomíná se vám a podobně, pak je to to správné pro vás.

Na začátku si zvolíte cíl, zda chcete zhubnout, být více fit nebo nabrat svaly. Poté svůj cíl více specifikujete, například snížit tělesný tuk na 20 procent během tří měsíců. Dle toho vám pak aplikace vytvoří plán na míru. Aplikace ovšem není v češtině, což může být pro některé uživatele problém. Stahujte zdarma.

30 Day Fitness Challenge

30 Days Fitness Challenge

Pokud máte zájem o aplikaci, která vám během 30 dní bude postupně každým dnem zvyšovat intenzitu vašich tréninků, abyste byli co nejvíce fit, pak jste na správném místě. Na AppStore i PlayStore má velmi dobré hodnocení a rozhodně si zaslouží patřit mezi nejlepší aplikace na cvičení zdarma.

Každou výzvu, kterou se v aplikaci rozhodnete plnit, můžete plnit různě. Má totiž 3 obtížnosti. Pro začátečníka, zkušenějšího až pokročilého. Dle toho je přizpůsobena intenzita a náročnost celého tréninku. Toto je již standard mezi Fitness aplikacemi. Můžete si vybrat, zda chcete 30 denní plán na břicho, zadek a nebo celé tělo. Aplikace je cílená docela dost na ženy.

Věřím, že jsem vám tímto článkem pomohl. Bez cvičení a pouhým seděním u PC, což může být náplň práce mnohých z nás, se můžou rozvinout zdravotní problémy. Je proto dobré udržovat pravidelné cvičení, jíst zdravě a udržovat také zdravou psychiku.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments