Xbox Game Pass sleva zajistila přes 15 milionu předplatitelů

52
Xbox Game Pass sleva

Xbox Game Pass sleva na úvodní měsíce byla opravdu velká. Nyní se ukazuje, že se Microsoftu pravděpodobně opravdu vyplatila. Díky této slevě bylo možné zakoupit Xbox Game Pass za 19 Kč na první měsíc a další měsíce stála služba 119 Kč na PC. Nyní je lze možné stále Xbox Game Pass zakoupit za 25,90 Kč na první měsíc. Další obnovení stojí ale 259 Kč.

Microsoft odhalil, že k této době má 15 milionů předplatitelů této služby. To je 50% nárůst oproti 10 milionům, které Xbox Game Pass měl v dubnu tohoto roku. To znamená, že aktuálně se Microsoftu vyplácí jejich přístup. Vypadá to, že tato služba nabírá na oblibě.

Xbox Game Pass je úspěch

Microsoft se ještě více snaží a tlačí na rozšíření Xbox Game Pass služby, přičemž vliv na to může mít listopadový začátek prodeje nové next-gen konzole Xbox. V podstatě se dá říci, že Microsoft vsadil na Xbox Game Pass jako na hlavní věc u konzolí a jde touto cestou. Chce svým uživatelům poskytnout možnost hrát bez toho, aby si každou hru museli za 1500 Kč kupovat.

Xbox Game Pass PC verze

Xbox Game Pass sleva na 25 Kč první měsíc je zajisté možným důvodem, že si tolik lidí službu vyzkoušelo a nakonec u ní zůstalo. Navíc Xbox Game Pass byl nedávno posílen přidáním více her, streamováním her xCloud a tím, že Microsoft nyní odkoupil ZeinMax Media, společnost, co má na starosti vývoj her jako je Doom nebo Fallout.

Co si vy osobně o Xbox Game Pass myslíte? Dle našich názorů jde o perfektní službu. Obsahuje opravdu pár zábavných a kvalitních her, které se vyplatí předplácet. Obsahuje totiž také například Forzu. Nebo momentální novinku Microsoft Flight Simulator 2020. To jsou hry, které jsou samy o sobě opravdu drahé. Když si to přepočítáte, Forza stojí 2000 Kč a Flight Simulator 1800 Kč.

Když si to člověk celé propočítá a baví ho hry, které v této službě jsou, určitě se vyplatí jít do toho. Proto moc neváhejte a využijte Xbox Game Pass slevu, díky které máte první měsíc za 25 Kč.

 

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments