Nejlepší kvalitní ultrabook v roce 2020 – jaký vybrat?

211
Nejlepší kvalitní ultrabook

Mezi notebooky, chromebooky, dotykovými 360 přístrojemi nebo tablety jsou zde také ultrabooky. Dražší, designově vybavené notebooky. Je těžké vybrat ten správný nejlepší kvalitní ultrabook. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších ultrabooků pro rok 2020. Věříme, že pro vás námi udělaný seznam bude užitečný.

Dell XPS 15 (2020) – opravdu kvalitní ultrabook

Kvalitní ultrabook: DELL XPS 15

Tenhle ultrabook by se dal brát jako tak dobrý, že by možná i dokázal přetáhnout Mac uživatele. Bezpochybně je to nejlepší kvalitní ultrabook v roce 2020. Kombinováním obrovského výkonu v nádherném, úzkém a lehoučkém balení tenhle ultrabook vyčnívá mezi všemi ostatními. Tento Dell má také vynikající displej s opravdu výborným jasem, barvami i rozlišením. Příjemná klávesnice, touchpad a kvalitní reproduktory. Neříkáme, že je perfektní, ale za nás si odnáší 5 hvězd z 5.

HP Elite Dragonfly

HP Elite Dragonfly

Pokud často cestujete a hledáte opravdu to nejlepší pro rok 2020, pak pro vás bude velmi těžké najít něco tak dobrého a konkurečního pro tenhle HP Elite Dragonfly model. S naším pětihvězdičkovím hodnocením, tenhle ultrabook zabírá první místo v mnoha různých porovnáních a recenzích. Tenhle notebook přináší skvělé funkce u klávesnice, perfektní reproduktory, opravdový výkon, nádherný design a dlouhou výdrž baterie. Cena je tedy opravdu vyšší, ale kvalita je na tom znát.

HP Spectre x360HP Spectre x360

Druhý notebook v tomto seznamu od HP. To vypadá, že tento rok 2020 HP opravdu válí a přináší nám samé zajímavé ultrabooky. HP známé a proslavené tím, že dělá často ultrabooky 2v1, to znamená, že je to tablet i notebook v jednom. Tahle verze přináší ty nejnovější Intel procesory, kvalitní Bang & Olufsen reproduktory a skvělý design. Tahle kombinace z toho dělá momentálně jeden z nejlepších ultrabooků roku 2020. Pokud vás zajímá vzhled, ale také výkon a celková kvalita, pak je tento ultrabook pro vás.

Dell XPS 13

Dell XPS 13

Tenhle Dell je králem ultrabooků již roky, prozatím nebyl sesazen ani huawei ultrabookem. Zajímavý design, dobrý výkon v několika provedeních a kompaktní velikost dělá z tohoto ultrabooků skvělé zařízení, které je své konkurenci stále na předních příčkách. Mezi plusy a hlavní změny proti minulé generaci můžeme dát to, že Dell dal zpět webkameru na horní místo. Předtím byla webkamera dole pod displejem a to si vysloužilo hodně kritiky.

Asus Zenbook 13

Asus Zenbook 13

S další generací ZenBooku 13, přenosnost zde nabírá na síle. Váha se o mnoho snížila a ultrabook je opravdu ultra hubený. I přes tohle všechno si stále drží svůj výkon, odolnost a výdrž baterie. Z našeho seznamu má tento ultrabook největší výdrž. Má také skvělé reproduktory, které na vás opravdu udělají dojem. Samozřejmě zde jsou určité kompromisy. Oproti jiným ultrabookům v tomto seznamu má tento nižší výkon a úložiště.

Lenovo Yoga C930

Nejlepší kvalitní ultrabook: Lenovo Yoga C930

Tenhle Lenovo ultrabook v sobě má některé velmi dobré základy na to, aby se stal tím nejlepším ve své kategorii. Má úctyhodnou výdrž baterie 14,5 hodiny a dobrou konektivitu přes USB-C porty. To ani nemluvím o tom, že je 2v1, tedy jednoduše o překlopíte a máte z něj tablet. Dělá to zněj skvělého společníka jak na práci, tak na zábavu, filmy a seriály. Jako další plus je jeho zpracování a stylus.

Asus ROG Zephyrus S GX701

Asus ROG Zephyrus S GX701

Asi už podle vzhledu poznáte, že nejde o klasický ultrabook. Tohle je totiž nejlepší ultrabook určený ke hraní počítačových her. Je extrémně úzký a i přesto v sobě skýtá extrémní výkon. Má v sobě i7 nové generace a GeForce RTX 2080. K tomu všemu má samozřejmě 16GB RAM. To zkrátka znamená, že si úplně každou hru zahrajete na ultra detaily.

Jak poznat nejlepší kvalitní ultrabook?

Pokud se sami snažíte najít opravdu kvalitní ultrabook, můžete narazit na mnohá úskalí. Ultrabooky jsou totiž vyšší na ceně i přesto, že se může zdát, že oproti klasickým notebookům nenabízejí příliš vysoký výkon. Jako ultrabook musíme totiž považovat přístroj, který nemá být ten nejvýkonější ve své cenové kategorii, ale má zvládat všechny pokročilé programy. Hlavním plusem ultrabooku je především jeho velikost, výdrž na baterii a design, který mnohé zákazníky může oslovit.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments