Nejlepší herní židle za dobrou cenu 2020

173
Nejlepší herní židle

Pokud se vám na vaší židli již nesedí dobře, pravděpodobně hledáte ty nejlepší herní židle, jaké lze koupit za dobré peníze. Nebudeme vám tu ukazovat židle, které stojí desítky tisíc. Jsme lidé a tak víme, že takové herní židle jsou záležitost pro pár vyvolených. Zaměříme se na kvalitní nejlepší herní židle v nižší cenové relaci. Pokud sháníte i herní klávesnice, na to jsme taky připraveni.

Určitě si dáme za pravdu, že nám nedělá problém prosedět stovky hodin u počítače a našich oblíbených her. Zde ale musíme opravdu dbát na naše zdraví, jelikož sedění na nekvalitních židlích nám může zadělat na zdravotní problémy. Židle, které doporučujeme, jsou uzpůsobeny tomu, aby sedění na nich bylo zdravotně v pořádku. I tak je ale potřeba hýbat se.

Nejlepší herní židle 2020

CONNECT IT LeMans Pro

CONNECT IT LeMans Pro

Tato židle by se dala označit za tu nejlepší ve své kategorii. Za cenu 3500-4000 Kč získáte opravdu kvalitní kousek, který je zároveň designově dobrý. Mohli bychom říci, že mezi židlemi má opravdu nejlepší poměr cena / výkon. Poskytne vám komfort pro jakékoliv hraní her. Mezi nevýhody bychom ale mohli zařadit to, že nemá žadným způsobem pohyblivé područky. Nelze tak nastavit vše dle vašich představ, aby to vyhovovalo vaší postavě.

Výhodami jsou určitě velmi dobrá cena. Celá židle je docela lehká a díky tomu se s ní dobře manipuluje. Má vysokou maximální hmotnost až do 150Kg. Mezi nevýhody bychom mohli zařadit nepřizůsobitelnost. To znamená malá nastavitelnost opěrky a nelze nastavit područky. Pokud hledáte nejlepší cenu, můžete se podívat na Alzu nebo Heureku.

OMEN by HP Citadel Gaming Chair

OMEN by HP Citadel Gaming Chair

Skvělá herní židle. Cena je již trochu vyšší, ale stále nejde o nic neúnosného. Stojí 7000 Kč a má skvělý design. Celá židle je opravdu bytelná, s tím ale také souvisí vyšší váha. Materiál potahu je syntetická kůže. Má také bederní a hlavovou opěrku. Nosnost této židle je 136 Kg.

Dle recenzí je opravdu dobrá i v porovnání se značkami jako je DX racer nebo Secret Labs. Židle je opravdu kvalitně provedena, to znamená že nikde nic nevrže a žádné problémy se zpracováním se nevyskytují. Jako nevýhodu můžeme brát pouze opravdu vyšší váhu, která je téměř 30 kilogramů. Díky kvalitním kolečkům lze ale židli pohodlně přesouvat.

DXRACER Formula

DXRACER Formula

Tahle židle má opravdu známou značku. Kdo z vás, kteří se pohybují ve světě her, by neznal značku DXRACER. V oblasti herních židlí patří totiž mezi ty nejpopulárnější. Musíme to ale brát tak, že tento model patří mezi levnější modely od této značky a je to také z velké části poznat. I přesto, že zpracování je kvalitní, je tento model horší, než jiné DX racer modely.

Nejvyšší povolená hmotnost u tohoto modelu je pouhých 100kg, což značí i to, že je tento model spíše pro štíhlejší postavy. Mezi výhody zde tak můžeme zařadit to, že jde o zajímavou značku, hezký design a má výbornou ergonomii sezení. Jako nevýhody bychom mohli vypíchnout špatnou nastavitelnost područek a nízkou maximální hmotnost.

Podle čeho vybrat herní židli?

Nejlepší herní židle lze vybrat podle více specifik. Já při výběru herní židle koukal především na recenze a cenu. Vzhledem k tomu, že u židlí neexistují speciální parametry různých věcí, jsou recenze tím nejpřínosnějším. Většinou si vyjedu na Alze nebo CZC ty nejprodávanější kousky a postupně si čtu recenze, abych poznal, co by mohlo být ideální.

Pak mě samozřejmě zajímá také design dané herní židle. Chci, aby mi zapadla do interiéru, který momentálně mám a proto většinou osobně nevybírám ty nejbarevnější kousky. Je ale možné, že vám se zrovna do vaší herní místnosti budu hodit. Pokud vás zároveň zajímá, co byste si mohli zahrát na PC zdarma, určitě pro vás máme taky zajímavé články. A na herních židlích se dá pařit jak na PC, tak na mobilu.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments